Alfiáda - soutěže pro děti a školy
Statistiky
Statistiky testů Alf family
PRŮMĚRNÁ ÚSPĚŠNOST VYŘEŠENÝCH TESTŮ ZA AKTUÁLNÍ

den

70%

týden

70%

měsíc

70%
POČET VYŘEŠENÝCH TESTŮ ZA AKTUÁLNÍ

den

1 113

týden

1 113

měsíc

209 953
Aktuální kolo
4. kolo
04.04. - 24.04.2024
Kraj
Okres
Žák
Zabojuj a vyhraj špeci cenu!
Je to jen ve tvých rukou!

START

04.04.2024
Dnes: 15.07.2024
Zbývá: 0 dní

KONEC

24.04.2024

Počet

zapojených

žáků

6 530
Aktuální pořadí žáků
1.
Ema S., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 127 670 bodů /
2.
Karolína P., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 111 999 bodů /
3.
TOMÁŠ K., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 110 280 bodů /
4.
MATĚJ Ž., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 96 488 bodů /
5.
DOMINIK Z., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 57 537 bodů /
6.
Štěpánka B., Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 32 796 bodů /
7.
David Z., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 31 582 bodů /
8.
Sebastian S., Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 27 669 bodů /
9.
Ema M., Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 21 573 bodů /
10.
Anna Amélie V., Základní škola, 28. října 182, Kralupy nad Vltavou
/ 20 676 bodů /
11.
Michal Š., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 20 562 bodů /
12.
FILIP V., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 17 776 bodů /
13.
LILIANA R., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 17 265 bodů /
14.
Matěj Č., Základní škola T.G.M., Školní 556, Poděbrady
/ 15 817 bodů /
15.
CHARLOTTE H., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 15 726 bodů /
16.
Matyáš D., Základní škola T.G.M., Školní 556, Poděbrady
/ 14 688 bodů /
17.
NAMID A., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 14 051 bodů /
18.
Klára H., Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 12 554 bodů /
19.
Pavlína O., Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 11 366 bodů /
20.
ELIŠKA Š., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 10 800 bodů /
21.
ERIK P., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 9 358 bodů /
22.
Eliška K., Základní škola T.G.M., Školní 556, Poděbrady
/ 8 827 bodů /
23.
Jan P., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 8 763 bodů /
24.
Elena P., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
/ 8 264 bodů /
25.
Klaudie K., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 7 766 bodů /
26.
KAREL S., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 7 282 bodů /
27.
Anežka Č., Základní škola T.G.M., Školní 556, Poděbrady
/ 7 266 bodů /
28.
Jan M., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 7 259 bodů /
29.
Jiří S., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
/ 7 215 bodů /
30.
Lucie D., Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 7 113 bodů /
31.
Pavel K., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
/ 6 692 bodů /
32.
DAVID H., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 6 684 bodů /
33.
Tereza A., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
/ 6 615 bodů /
34.
DANIEL K., Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 6 484 bodů /
35.
Anežka H., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
/ 6 372 bodů /
TOP 35
Ceny
Elektrické odrážadlo E-move
Tiskárna EPSON
Chytré hodinky
Třída
Zabojujte jako třída!
Je to jen ve vašich rukou!

START

04.04.2024
Dnes: 15.07.2024
Zbývá: 0 dní

KONEC

24.04.2024

Počet

zapojených

tříd

489
Aktuální pořadí soutěžících tříd
1.
SCHOŘOVÁPA, Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 32 401 714 bodů /
2.
PELIKÁNOVÁ, Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 14 245 000 bodů /
3.
VII. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 9 459 296 bodů /
4.
SVOBODOVÁ, Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 6 063 796 bodů /
5.
IX. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 5 034 840 bodů /
6.
STŘECHOVÁ, Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 3 049 375 bodů /
7.
7.B, Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
/ 2 740 240 bodů /
8.
6.B, Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 2 503 375 bodů /
9.
2.D, Základní škola T.G.M., Školní 556, Poděbrady
/ 2 179 960 bodů /
10.
2. třída, Základní škola, 28. října 182, Kralupy nad Vltavou
/ 2 169 083 bodů /
11.
MUSILOVÁ, Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 2 054 143 bodů /
12.
3.B, Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 1 936 497 bodů /
13.
5.B, Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
/ 1 764 188 bodů /
14.
ŠACHLOVÁ, Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 1 652 143 bodů /
15.
5A, Základní škola, Lerchova 1112, Sušice
/ 1 383 901 bodů /
16.
VIII. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 1 382 133 bodů /
17.
HOŠKOVÁ, Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 1 303 571 bodů /
18.
6.A, Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
/ 1 136 154 bodů /
19.
6.A, Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 997 190 bodů /
20.
5.B, Základní škola, Purkyňova 39, Vyškov
/ 973 136 bodů /
21.
8.A, Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
/ 904 231 bodů /
22.
9.A, Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 834 694 bodů /
23.
3.C, Základní škola, 28. října 2733, Česká Lípa
/ 821 694 bodů /
24.
9.B, Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
/ 785 357 bodů /
25.
III. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 778 438 bodů /
26.
ŠTĚRBOVÁ, Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 765 714 bodů /
27.
VALSOVÁ, Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 741 061 bodů /
28.
V. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 736 318 bodů /
29.
5., ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ, Dubenec 156, Dubenec
/ 731 688 bodů /
30.
9, Základní škola a Mateřská škola, Pražská 164, Želetava
/ 721 583 bodů /
31.
7, Základní škola a mateřská škola, Prosetín 3, Prosetín
/ 717 200 bodů /
32.
5.C, Základní škola, 28. října 2733, Česká Lípa
/ 684 497 bodů /
33.
VI. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 668 286 bodů /
34.
7., Základní škola, Kovářov 80, Kovářov
/ 651 357 bodů /
35.
8. třída, Základní škola a Mateřská škola, Školní 63, Osečná
/ 595 760 bodů /
TOP 35
Ceny
EDU ESCAPE ROOM dobrodružná hra pro celou třídu + kšiltovky snapback s logem AlfBook / Alf / Alf Family
Značkové ručníky + Beetle batohy pro celou třídu s logem AlfBook / Alf / Alf Family
Značkové kšiltovky pro celou třídu s logem AlfBook / Alf / Alf Family
Škola
Zabojujte jako škola!
Je to jen ve vašich rukou!

START

04.04.2024
Dnes: 15.07.2024
Zbývá: 0 dní

KONEC

24.04.2024

Počet

zapojených

škol

67
Aktuální pořadí soutěžících škol
1.
Mateřská škola a základní škola, Široká 484/42, Ivančice
/ 211 921 bodů /
2.
Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
/ 154 036 bodů /
3.
Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
/ 69 706 bodů /
4.
Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
/ 58 464 bodů /
5.
Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
/ 33 150 bodů /
6.
Základní škola, 28. října 182, Kralupy nad Vltavou
/ 22 807 bodů /
7.
Základní škola, Lhota u Vsetína 128, Lhota u Vsetína
/ 18 405 bodů /
8.
Základní škola a mateřská škola, Prosetín 3, Prosetín
/ 15 019 bodů /
9.
Základní škola, Kovářov 80, Kovářov
/ 14 660 bodů /
10.
Základní škola, Purkyňova 39, Vyškov
/ 12 710 bodů /
11.
Základní škola, Štefánikova 448, Pardubice
/ 8 184 bodů /
12.
Základní škola T.G.M., Školní 556, Poděbrady
/ 6 578 bodů /
13.
Základní škola V. Havla, Na Valech 45/II, Poděbrady
/ 6 005 bodů /
14.
Základní škola, Dobrušská 81, Solnice
/ 5 457 bodů /
15.
Základní škola a Mateřská škola, Pražská 164, Želetava
/ 4 748 bodů /
16.
Základní škola, Komenského 399, Trutnov
/ 4 586 bodů /
17.
Základní škola, 28. října 2733, Česká Lípa
/ 4 285 bodů /
18.
Základní škola a Mateřská škola, Školní 63, Osečná
/ 3 887 bodů /
19.
ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ, Dubenec 156, Dubenec
/ 3 651 bodů /
20.
Základní škola, Lerchova 1112, Sušice
/ 3 058 bodů /
21.
ZŠ a MŠ Dr. Joklíka, Sídliště U Vodojemu 1261, Kyjov
/ 2 959 bodů /
22.
Základní škola a Mateřská škola, Lično 43, Lično
/ 2 479 bodů /
23.
Základní škola a Mateřská škola, Školní 20, Šenov u Nového Jičína
/ 2 458 bodů /
24.
Základní škola s RVJ Magic Hill s.r.o., Mánesova 2630/3b, Říčany
/ 2 352 bodů /
25.
Základní škola, Slovanské nám. 2, Brno
/ 2 173 bodů /
26.
Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o., Českolipská 373, Praha
/ 2 102 bodů /
27.
Masarykova základní škola, Národních mučedníků 185, Klatovy
/ 1 829 bodů /
28.
Základní škola Zdeny Kaprálové a MŠ, Vrbátky 83, Vrbátky
/ 1 636 bodů /
29.
Základní škola a Mateřská škola, Dolní Loučky 207, Dolní Loučky
/ 1 350 bodů /
30.
Základní škola a Mateřská škola, Borová Lada 37, Borová Lada
/ 1 255 bodů /
31.
Základní škola a Mateřská škola, F. Hrubína 5/1537, Havířov - Podlesí
/ 1 213 bodů /
32.
Základní škola a Mateřská škola, Choryně 116, Choryně
/ 1 136 bodů /
33.
Základní škola, Mlýnská 1, Mohelnice
/ 1 100 bodů /
34.
Střední škola řezbářská, Nádražní 146, Tovačov
/ 1 099 bodů /
35.
33. základní škola, Terezie Brzkové 31, Plzeň
/ 1 028 bodů /
TOP 35
Ceny
Interaktivní dotykový displej
Animační set I
Programov. robot Q-SCOUT
Moje
Přihlaste se a uvidíte vaše výsledné pořadí v Alfiádě.
Po přihlášení si můžete vytisknout diplomy s vašimi úspěchy.
Partneři
O soutěži
Soutěž v programech ALF FAMILY
Alfpedie + AlfBook + Alfíček

Zapojte se do vědomostní zábavné soutěže a bojujte o lukrativní ceny.

Cílem soutěže je:
  • zapojit do soutěže, co nejvíce žáků školy
  • řešit testy Alf
  • a ceny jsou Vaše :)
Jak se zapojit do soutěže?
Soutěž probíhá ve třech kategoriích:
ŽÁK TŘÍDA ŠKOLA
Podrobná pravidla soutěže

Jaká byla poslední Alfiáda?

Podívejte se na reakce žáků a učitelů ve videu >

ZAKOUPIT
  • Edu Alf
  • Interaktívna škola
Dotazy a odpovědi
Kdo se může zapojit do soutěže Alfiáda?

Zapojit se může každá škola, která má komplexní balíček Alf Family nebo některou z licencí – AlfBook, Alfpedie, Alfíček a řeší úkoly online.

Musí se škola registrovat do soutěže Alfiáda?

NE. Při online řešení úkolů, jste automaticky zařazeni do Alfiády a počítají se body Vaší školy, třídám a žákům.

Jak dlouho trvá soutěž Alfiáda?

Alfiáda je v trvání od 4. 4. 2024 do 24. 4. 2024.

Jsem učitel, jak se mám registrovat k využívání některé licence Alf?

Vaše škola se zakoupením licence získala přístupové kódy pro registraci. Kontaktuje svého administrátora nebo vedení školy, kterým byly kódy poskytnuty. Případně nás kontaktuje na info@skolainteraktivni​.cz, uveďte své kontaktní údaje a adresu školy, které jste zaměstnancem.

Jsem učitel, nevidím v Alfovi svou třídu a žáky?

Zobrazení tříd a žáků se realizuje jednotným importem. Import zajišťuje administrátor Vaší školy. Případně nás kontaktuje na info@skolainteraktivni​.cz, uveďte své kontaktní údaje a adresu školy, které jste zaměstnancem.

Chceme se zapojit do Alfiády, ale nemáme žádnou licenci Alf. Co máme dělat?

Kontaktujte nás a rádi vám poradíme a pomůžeme při výběru licence: +420 725 114 418, info@skolainteraktivni​.cz

Nenašel jsem odpověď na svůj dotaz

Kontaktujte nás emailem na: info@skolainteraktivni​.cz nebo telefonicky: +420 725 114 418 a rádi Vám odpovíme.

Minulá kola
3. kolo
vyhodnocení
Žák

Počet

zapojených

žáků

7 650
Finální pořadí soutěžících žáků
  1. Karolína P., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 77 403 bodů /
  2. Ema S., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 74 625 bodů /
  3. Jan M., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 61 125 bodů /
  4. TOMÁŠ K., MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 53 296 bodů /
  5. Jan P., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 52 873 bodů /
  6. NAMID A., MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 25 672 bodů /
  7. KAMIL O., MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 21 305 bodů /
  8. David Z., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 19 316 bodů /
  9. ELIŠKA Š., MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 16 737 bodů /
  10. Vojtěch Š., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 15 564 bodů /
  11. MICHAL B., MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 14 713 bodů /
  12. Sebastian S., Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
    / 14 499 bodů /
  13. Michal M., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 14 076 bodů /
  14. Viktorie D., Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
    / 13 770 bodů /
  15. Štěpán H., Základní škola, Vejrostova 1/1066, Brno
    / 13 095 bodů /
  16. Jan V., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 11 900 bodů /
  17. Lucie K., Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
    / 11 763 bodů /
  18. LUKÁŠ P., MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 11 096 bodů /
  19. Michal Š., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 10 105 bodů /
  20. JAKUB P., MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 9 774 bodů /
  21. Jakub K., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 9 717 bodů /
  22. Pavel D., Základní škola logopedická, Paskovská 92, Ostrava
    / 9 447 bodů /
  23. Ema M., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 8 754 bodů /
  24. KAREL S., MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 8 420 bodů /
  25. Emili S., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 8 387 bodů /
  26. Emma S., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 8 322 bodů /
  27. Marek K., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 8 259 bodů /
  28. Beáta P., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 7 819 bodů /
  29. Marie Š., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 7 645 bodů /
  30. PETR H., MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 7 263 bodů /
  31. Pavel K., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 7 062 bodů /
  32. Antonín R., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 6 949 bodů /
  33. Anna Š., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 6 634 bodů /
  34. Mikuláš J., Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 6 615 bodů /
  35. Max Š., Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 6 597 bodů /
TOP 35
Ceny
Elektrické odrážedlo E-move
Tablet
Chytré hodinky
Třída

Počet

zapojených

tříd

557
Finální pořadí soutěžících tříd
  1. VI. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 15 725 556 bodů /
  2. SCHOŘOVÁPA, MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 13 027 224 bodů /
  3. 4.B, Základní škola logopedická, Paskovská 92, Ostrava
    / 7 319 667 bodů /
  4. ŠTĚRBOVÁ, MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 6 251 778 bodů /
  5. 3.B, Základní škola logopedická, Paskovská 92, Ostrava
    / 4 595 000 bodů /
  6. VIII. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 4 378 480 bodů /
  7. 4.B, Základní škola, Purkyňova 39, Vyškov
    / 2 264 600 bodů /
  8. 9.A, Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
    / 2 222 421 bodů /
  9. 2.B, Základní škola logopedická, Paskovská 92, Ostrava
    / 2 078 143 bodů /
  10. 4.A, Základní škola logopedická, Paskovská 92, Ostrava
    / 1 990 875 bodů /
  11. 4. ročník, Základní škola, Loučka 188, Loučka
    / 1 634 816 bodů /
  12. 8, Základní škola a mateřská škola, Prosetín 3, Prosetín
    / 1 540 125 bodů /
  13. IV. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 1 384 462 bodů /
  14. 6.B, Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
    / 1 255 010 bodů /
  15. IX. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 1 186 167 bodů /
  16. 5.B, Základní škola logopedická, Paskovská 92, Ostrava
    / 1 168 000 bodů /
  17. 4A, Základní škola, Lerchova 1112, Sušice
    / 1 167 018 bodů /
  18. VII. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 1 153 800 bodů /
  19. 9., Základní škola, Kovářov 80, Kovářov
    / 1 111 111 bodů /
  20. 8., Základní škola, Kovářov 80, Kovářov
    / 1 094 650 bodů /
  21. 5.třída, Základní škola a mateřská škola, Dobratice 58, Dobratice
    / 1 068 357 bodů /
  22. 8.A, Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
    / 965 609 bodů /
  23. 4.C, Základní škola, 28. října 2733, Česká Lípa
    / 947 348 bodů /
  24. 5.B, Základní škola, Štefánikova 448, Pardubice
    / 801 586 bodů /
  25. 8.B, Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
    / 786 133 bodů /
  26. III. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 762 562 bodů /
  27. 7, Základní škola a mateřská škola, Prosetín 3, Prosetín
    / 743 100 bodů /
  28. 9.B, Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
    / 737 333 bodů /
  29. prvňáci 22/23, Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 719 714 bodů /
  30. 6., Základní škola, Kovářov 80, Kovářov
    / 711 857 bodů /
  31. 3.A, Základní škola, 28. října 2733, Česká Lípa
    / 709 792 bodů /
  32. 5.B, Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
    / 705 714 bodů /
  33. 6.A, Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
    / 691 571 bodů /
  34. 3.ročník, Základní škola a mateřská škola, Mostiště 50, Velké Meziříčí
    / 682 800 bodů /
  35. 9.B, Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
    / 678 164 bodů /
TOP 35
Ceny
EDU ESCAPE ROOM dobrodružná hra pro celou třídu + kšiltovky snapback s logem AlfBook
Značkové ručníky + Beetle batohy pro celou třídu s logem Alf family
Značkové kšiltovky snapback pro celou třídu s logem AlfBook
Škola

Počet

zapojených

škol

75
Finální pořadí soutěžících škol
  1. Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 2 948 762 bodů /
  2. Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 2 336 755 bodů /
  3. MŠ a ZŠ, Široká 484/42, Ivančice
    / 1 631 157 bodů /
  4. Základní škola logopedická, Paskovská 92, Ostrava
    / 1 086 223 bodů /
  5. Základní škola, Tyršova 130, Škvorec
    / 516 698 bodů /
  6. Základní škola, Kovářov 80, Kovářov
    / 456 013 bodů /
  7. Základní škola a mateřská škola, Prosetín 3, Prosetín
    / 337 897 bodů /
  8. Základní škola, Lhota u Vsetína 128, Lhota u Vsetína
    / 246 701 bodů /
  9. Základní škola a mateřská škola, Dobratice 58, Dobratice
    / 194 333 bodů /
  10. Základní škola a mateřská škola, Mostiště 50, Velké Meziříčí
    / 159 127 bodů /
  11. Základní škola, Purkyňova 39, Vyškov
    / 136 401 bodů /
  12. Základní škola, Lidická 31/18, Bílina
    / 131 113 bodů /
  13. Základní škola, 28. října 182, Kralupy nad Vltavou
    / 118 508 bodů /
  14. Základní škola a Mateřská škola, Borová Lada 37, Borová Lada
    / 101 072 bodů /
  15. Základní škola a Mateřská škola, Lično 43, Lično
    / 99 434 bodů /
  16. Základní škola a Mateřská škola, Školní 63, Osečná
    / 97 037 bodů /
  17. Základní škola, Loučka 188, Loučka
    / 95 107 bodů /
  18. Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o., Českolipská 373, Praha
    / 85 455 bodů /
  19. Základní škola a Mateřská škola, Pražská 164, Želetava
    / 80 918 bodů /
  20. 33. základní škola, Terezie Brzkové 31, Plzeň
    / 69 072 bodů /
  21. Základní škola V. Havla, Na Valech 45/II, Poděbrady
    / 62 953 bodů /
  22. Základní škola, Štefánikova 448, Pardubice
    / 59 019 bodů /
  23. Základní škola a Mateřská škola, Choryně 116, Choryně
    / 57 477 bodů /
  24. ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ, Dubenec 156, Dubenec
    / 48 425 bodů /
  25. Střední škola řezbářská, Nádražní 146, Tovačov
    / 47 919 bodů /
  26. Základní škola, 28. října 2733, Česká Lípa
    / 44 106 bodů /
  27. Základní škola a Mateřská škola, Roztoky u Jilemnice 190, Roztoky u Jilemnice
    / 43 703 bodů /
  28. Základní škola, Chrudimská 57, Prachovice
    / 38 062 bodů /
  29. ZŠ a MŠ Dr. Joklíka, Sídliště U Vodojemu 1261, Kyjov
    / 37 335 bodů /
  30. Základní škola, Lerchova 1112, Sušice
    / 35 489 bodů /
  31. Základní škola a Mateřská škola, Školní 20, Šenov u Nového Jičína
    / 33 330 bodů /
  32. Základní škola, Masarykova 563, Rychnov nad Kněžnou
    / 32 090 bodů /
  33. Základní škola Zdeny Kaprálové a MŠ, Vrbátky 83, Vrbátky
    / 24 979 bodů /
  34. Základní škola, Mlýnská 1, Mohelnice
    / 23 212 bodů /
  35. Základní škola a Mateřská škola, Příkazy 22, Příkazy
    / 21 004 bodů /
TOP 35
Ceny
Interaktivní tabule GAOKE 82
Animační SET I.
Q-Scout
2. kolo
vyhodnocení
Třída

Počet

zapojených

tříd

754
Finální pořadí soutěžících tříd
  1. páťáci 21/22, Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 1 471 250 bodů /
  2. IX. třída, Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 1 440 000 bodů /
  3. 7., Základní škola, Kovářov 80, Kovářov
    / 1 384 762 bodů /
TOP 35
Ceny
Značková trička + kšiltovky snapback pro celou třídu s logem AlfBook
Značkové ručníky + Beetle batohy pro celou třídu s logem AlfBook
Značkové kšiltovky snapback pro celou třídu s logem AlfBook
Škola

Počet

zapojených

škol

119
Finální pořadí soutěžících škol
  1. Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 405 093 bodů /
  2. Základní škola, Kovářov 80, Kovářov
    / 349 076 bodů /
  3. Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 299 778 bodů /
TOP 35
Ceny
Interaktivní tabule GAOKE 82
Animační SET I.
Q-Scout
1. kolo
vyhodnocení
Třída

Počet

zapojených

tříd

1 119
Finální pořadí soutěžících tříd
  1. čtvrťáci 20/21, Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 2 196 250 bodů /
  2. 4.B, Základní škola, 28. října 2733, Česká Lípa
    / 2 069 600 bodů /
  3. 5.D, Základní škola, Purkyňova 39, Vyškov
    / 1 208 832 bodů /
Ceny
Značková trička + kšiltovky snapback pro celou třídu s logem AlfBook
Značkové ručníky + Beetle batohy pro celou třídu s logem AlfBook
Značkové kšiltovky snapback pro celou třídu s logem AlfBook
Škola

Počet

zapojených

škol

118
Finální pořadí soutěžících škol
  1. Základní škola a Mateřská škola, Oudoleň 123, Oudoleň
    / 833 433 bodů /
  2. Základní škola a Mateřská škola, Lipovec 167, Lipovec
    / 552 925 bodů /
  3. Základní škola, Kovářov 80, Kovářov
    / 412 198 bodů /
Ceny
Interaktivní tabule GAOKE 82
Animační SET I.
Q-Scout

Prohlédněte si reakce žáků a učitelů na Alfiádu ve videu > .

Řekli o nás
Řekli o soutěži Alfiáda ...

ZŠ Logopedická Ostrava

ZŠ Lidická Bílina

ZŠ Za vodou Stará Ľubovňa

ZŠ Krivá

ZŠ Rudňany

ZŠ s MŠ Bánov

ZŠ s MŠ Dvorec

Kontakt
Alfiádu Vám přináší: